PORT DESIGNS Port Designs 901103 stojak na laptop Podstawka na notebooka Aluminium, Czarny 39,6 cm (15.6")
Symbol: 901103
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 221.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 901103
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 221.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 39,6 cm (15.6") |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Materiały | Aluminium, Silikon |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Certyfikaty | CE |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 862 g |
| Pojemność opakowania | 988 cm³ |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 988 g |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 60mm |