No name Xerox TR 1 Feed Roller Zestaw konserwacyjny
Symbol: 108R01470
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 173.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 108R01470
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 173.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Technologia druku | Laser |
| Typ produktu | Zestaw konserwacyjny |
| Kompatybilność | Phaser 3330, WorkCentre 3335/3345 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 729 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 454 g |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Głębokość opakowania | 296 mm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 605mm |
| Wysokość | 100mm |