No name Urban Armor Gear 964446113G30 akcesorium do etui na telefony komórkowe
Symbol: 100586113
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 193.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100586113
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 193.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Ciemnoszary |
| Kąt obrotu | 360° |
| Prosty montaż | Tak |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Typ produktu | Pierścień magnetyczny |
| Głębokość produktu | 9,91 mm |
| Szerokość produktu | 56,9 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Wysokość produktu | 57,9 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 110mm |