No name Toner HP CLT-C6062S cyan
Symbol: 241271
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 153.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 241271
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 153.00
| Specyfikacja | |
| Segment HP | Biznes, Dom |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CLT-C6062S |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność | CLX-9250ND, 9250NA, 9350ND, 9350NA |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 543 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wysokość opakowania | 112 mm |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,65 kg |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |