No name Thermalright Peerless Assassin 120 Mini Chłodzenie procesora - 120 mm, czarne
Symbol: CPTR-116
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 188.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CPTR-116
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 188.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Natężenie znamionowe | 0,2 A |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Ciężar wentylatora | 120 g |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 66,87 ft³/min |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011 (Socket R) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2066 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 25,6 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,53 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 180mm |