No name System Chłodzenia Wodą Koolance Exos-2 V2 -
Symbol: EX2-755
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 3260.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EX2-755
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 3260.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Waga produktu | 3,63 kg |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Zdolność chłodzenia | 0,157 l |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 184mm |
| Długość | 530mm |
| Wysokość | 277mm |