No name Subsonic Fotel Gamingowy Oryginalny Dragon Ball Z
Symbol: 457052
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1224.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 457052
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1224.00
| Specyfikacja | |
| Typ siedziska | Wyściełane siedzisko tapicerowane |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor oparcia | Niebieski |
| Kolor oparcia | Wielobarwny |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 185 cm |
| Materiał ramy | Metal |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor siedziska | Niebieski |
| Kolor siedziska | Pomarańczowy |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Klasa windy gazowej | 3 |
| Materiał podstawy | Metal |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Minimalna wysokość użytkownika | 150 cm |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Wymiary szafki | 680 x 680 mm |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Wysokość (max.) | 129 cm |
| Wysokość (min) | 119 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Waga produktu | 13,8 kg |
| Wysokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 66 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 76 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 76 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 51 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Szerokość opakowania | 765 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 900mm |
| Wysokość | 700mm |