No name Słuchawki Austrian Audio HI-X25 BT z Bluetooth
Symbol: 19004F10200
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 709.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19004F10200
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 709.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Złącze USB | USB Type-C / USB Type-A |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 24000 Hz |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Impedancja | 25 Ω |
| Szerokość | 116mm |
| Długość | 184mm |
| Wysokość | 221mm |