No name Słuchawki Amazfit UP Black, W2427GL1N
Symbol: W2427GL1N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 227.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W2427GL1N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 227.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 24,6 mm |
| Wysokość produktu | 27,4 mm |
| Waga prawej słuchawki | 5 g |
| Głębokość produktu | 29,4 mm |
| Waga lewej słuchawki | 5 g |
| Waga obudowy ładującej | 33 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 36 x 66,5 x 35 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Materiał obudowy | Nikiel tytanowy, Polimer, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Etui do ładowania | Tak |
| Pojemność pokrowca na ładowarkę | 440 mAh |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 50 mAh |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 18 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 440 mAh |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 2 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Szerokość | 46mm |
| Długość | 112mm |
| Wysokość | 72mm |