No name Samsung CLT-C806S Toner Cyan SS553A
Symbol: SS553A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1023.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SS553A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1023.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Segment HP | Biznes, Dom |
| Kod OEM | CLT-C806S |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | SL-X7600GX, 7500GX, 7400GX, 7600LX, 7500LX, 7400LX |
| Głębokość produktu | 617 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 617 mm |
| Wysokość opakowania | 128 mm |
| Technologia druku | Laser |
| Kolor | Tak |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |