No name Raptor Gaming 437764 fotel do gry Fotel dla gracza Obite siedzisko Czarny, Czerwony
Symbol: 26
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 867.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 26
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 867.00
| Specyfikacja | |
| Wymagany montaż | Tak |
| Kolor siedziska | Czerwony |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Materiał siedziska | Nylon |
| Kolor oparcia | Czerwony |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Pokrywa | Poliuretan (PU) |
| Koła transportowe | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiał oparcia | Pianka |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Wymiary szafki | 700 x 700 mm |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Regulowany podłokietnik | Nie |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Szerokość produktu | 760 mm |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość (max.) | 146 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 47 cm |
| Wysokość (min) | 133 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 89 cm |
| Grubość siedziska | 10 cm |
| Szerokość podłokietnika | 26,5 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 51 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 900mm |
| Wysokość | 700mm |