No name Podstawka pod laptopa ICY BOX IB-NH300 Srebrny Aluminium Silikon 43.2 cm (17") 3 kg 15 cm
Symbol: IB-NH300
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 218.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IB-NH300
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 218.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalny udźwig | 3 kg |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,2 cm (17") |
| Materiały | Aluminium, Silikon |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Maksymalna wysokość | 15 cm |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83040000 |
| Szerokość | 82mm |
| Długość | 36mm |
| Wysokość | 81mm |