No name Płyta montażowa IcyDock 6x6.3cm SATAI-III w 1x5.25" SSD do 9.5 KEY
Symbol: MB996SK-6SB
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1086.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB996SK-6SB
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1086.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Hot-swap | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Metal |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Zamek | Tak |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Certyfikaty | CE, REACH |
| Waga produktu | 726 g |
| Wysokość produktu | 41,3 mm |
| Głębokość produktu | 148,4 mm |
| Szerokość produktu | 146 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Waga wraz z opakowaniem | 815,8 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 64mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 160mm |