No name Philips 5000 series 43BDL5050D Płaski panel Digital Signage 108 cm (42.5") LCD Wi-Fi 600 cd/m2 4K Ultra HD Czarny Procesor wbudo
Symbol: 578172
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 6009.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 578172
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 6009.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Typ mocowania | Ściana |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 56 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Wysokość wyświetlacza | 561,2 mm |
| Waga wyświetlacza | 10,7 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 63,5 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 973 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| OSD | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Arabski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Liczba języków OSD | 18 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | RS-232 |
| Przewody | Czujnik podczerwieni |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Moduł Wi-Fi w zestawie | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 500000:1 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar plamki | 0,2451 x 2451 mm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Typ matrycy | ADS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście DisplayPort | 1 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| RS-232C | Tak |
| Port podczerwieni | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB | 4 |
| Port DVI | Nie |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Mali-G52 MC3 |
| Typ procesora | ARM Rockchip |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model procesora | Rockchip RK3576 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Obsługiwane formaty audio | HE-AAC |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | MPEG |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Typ systemu komputerowego | System on Chip (SoC) |
| Producent procesora | Rockchip |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.263 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP8 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG |
| System komputerowy | Tak |
| Szerokość | 518mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 905mm |