No name Oplite Wheel Stand GT PRO V2 Podstawka na kierownice wyścigową
Symbol: 498072
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1450.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 498072
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1450.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Stal |
| Typ produktu | Podstawka na kierownice wyścigową |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,2 kg |
| Szerokość opakowania | 895 mm |
| Wysokość opakowania | 598 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 232mm |