No name Oplite OP-GTR-FSHW akcesorium do symulatora lotów/wyścigów Płyta koła symulatora lotu/wyścigów
Symbol: 498102
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 357.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 498102
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 357.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Stal |
| Typ produktu | Płyta koła symulatora lotu/wyścigów |
| Obsługiwane produkty | GTR S8 FORCE |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 214 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 232mm |