No name Oplite GTR S8
Symbol: 498090
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 261.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 498090
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 261.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Kółko |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Guma |
| Kompatybilność | OPLITE GTR S8 cockpits Office chair, desk, bed, transport trolley, TV cabinet, interior furniture, car simulation cockpit, flight simulation cockpit... Screw mounting / Thread diameter Ø 8mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 278 mm |
| Szerokość opakowania | 278 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Ilość sztuk | 8 |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 64 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 232mm |