No name Obudowa XPG VALOR MESH NANO (M-ATX) Midi Tower biała detaliczna
Symbol: 556473
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 313.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 556473
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 313.00
| Specyfikacja | |
| Liczba slotów rozszerzeń | 5 |
| Materiały | SPCC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Model | PC |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 17 cm |
| Szerokość produktu | 436 mm |
| Wysokość produktu | 357 mm |
| Waga produktu | 5,15 kg |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 680mm |
| Długość | 620mm |
| Wysokość | 350mm |