No name Obudowa Nanoxia Go BIG NGH Deep Silence DS 6 Rev. B Antracyt-EATX
Symbol: 600060655
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 2051.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 600060655
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 2051.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Plastik |
| Ilość zatok 3.5" | 10 |
| Ilość zatok 5.25" | 4 |
| Układ | Full Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | XL-ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | HPTX |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Model | PC |
| Boczne okno | Nie |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 20 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 672 mm |
| Głębokość produktu | 655 mm |
| Waga produktu | 20,8 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjście audio | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory górne | 2x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 710mm |
| Wysokość | 620mm |