No name Obudowa ICY BOX IB-525-U3 5.25" SATA III USB Type-C
Symbol: IB-525-U3
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 258.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IB-525-U3
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 258.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga produktu | 660 g |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,32 kg |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Szerokość produktu | 164 mm |
| Głębokość produktu | 228 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Interfejs dysku optycznego | SATA III |
| Rozmiar | 13,3 cm (5.25") |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Połączenie USB | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Szerokość | 82mm |
| Długość | 36mm |
| Wysokość | 81mm |