No name Numskull Games 5056280432593 część/akcesorium do konsoli do gier Uchwyt na dysk do gier
Symbol: 455817
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 204.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 455817
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 204.00
| Specyfikacja | |
| Platforma | Xbox |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Uchwyt na dysk do gier |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 280mm |