No name MediaRange MR1102 Zewnętrzny dysk SSD 480 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Srebrny
Symbol: 1646113
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 578.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1646113
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 578.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 29,4 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 450 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 420 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |