No name MOZA TQA Throttle Module Drążek sterowniczy
Symbol: 100692050
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 200.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100692050
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 200.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Drążek sterowniczy |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 166mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 104mm |