No name Konica Minolta TNP81C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: AAJW451
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 190.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AAJW451
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 190.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | bizhub C3300i |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |