No name KMP MULTIPACK B-T98V kaseta z tonerem 4 szt. Zamiennik Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 8116954
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 947.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8116954
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 947.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Zastępuje | TN421BK, TN421C, TN421M, TN421Y |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1800 stron(y) |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 3 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kompatybilność | Brother DCP L 8410 CDN Brother HL-L 8260 CDW Brother HL-L 8360 CDW Brother MFC L 8690 CDW Brother MFC L 8900 CDW Brother DCP L 8410 CDW |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |