No name KMP C136 nabój z tuszem 1 szt. Zamiennik Wysoka (XL) wydajność Czarny
Symbol: 1581,4001
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 181.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1581,4001
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 181.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 400 stron(y) |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 15 ml |
| Zastępuje | Canon PG560XL (3712C001) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Pixma TS 5300 Series Pixma TS 5350 Pixma TS 5351 Pixma TS 5352 Pixma TS 5353 Pixma TS 5400 series Pixma TS 5450 Pixma TS 5450 Series Pixma TS 5451 Pixma TS 5452 Pixma TS 7400 Series Pixma TS 7450 Pixma TS 7450 Series Pixma TS7451 Pixma TS 5350 series |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |