No name KMP 4011324172706 nabój z tuszem 4 szt. Zamiennik Niebieski, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 1725,4005
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 225.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1725,4005
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 225.00
| Specyfikacja | |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 45 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1000 stron(y) |
| Pojemność kolorowego tuszu | 14 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj dostawy | Pakiet Combo |
| Ilość sztuk | 4 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 1200 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 955 g |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |