No name Japoński monitor 60,5 CM JN-I238FHD200F 16:9 HDMI/DP FHD
Symbol: 560186
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 738.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 560186
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 738.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Pobór mocy | 16 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Pobór mocy (max) | 32 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 11 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 542 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 445 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,2 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Głębokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Szerokość opakowania | 604 mm |
| Wysokość opakowania | 396 mm |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Gama kolorów DCI-P3 | 93% |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,452 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |