No name Icy Dock MB992TRAY-B panel drive bay Czarny, Srebrny
Symbol: MB992TRAY- B
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 157.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB992TRAY- B
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 157.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Hot-swap | Tak |
| Materiały | Metal |
| Głębokość produktu | 117,4 mm |
| Waga produktu | 51,5 g |
| Wysokość produktu | 11,5 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |