No name Icy Dock MB991SK-B panel drive bay Czarny
Symbol: MB991SK-B
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 303.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB991SK-B
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 303.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 25,6 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |