No name Icy Dock MB840TP-B obudowa do dysków twardych Obudowa SSD Aluminium, Czarny M.2
Symbol: 1690922
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 226.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1690922
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 226.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Obsługiwane produkty | Icy Dock MB840M2P-B, MB852M2PO-B |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Wysokość produktu | 7,5 mm |
| Szerokość produktu | 39 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |