No name Icy Dock MB095SP-B część obudowy do komputera Uniwersalne Kieszeń HDD
Symbol: MB095SP-B
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 204.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB095SP-B
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 204.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilny typ obudowy | Uniwersalne |
| Model | Kieszeń HDD |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5,3.5" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 480 g |
| Głębokość produktu | 163,4 mm |
| Wysokość produktu | 41,3 mm |
| Szerokość produktu | 145,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |