No name ICY BOX IB-2817M-C32 Obudowa SSD Czarny M.2
Symbol: 100568722
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 221.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100568722
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 221.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 366 g |
| Waga produktu | 235 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 3.0 |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 22 mm |
| NVMe | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm |
| Obsługiwane długości dysku | 42 |
| Obsługiwane długości dysku | 60 |
| Obsługiwane długości dysku | 30 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |