No name Hyperkin M01638-BK kontroler gier Czarny USB Gamepad Analogowa/Cyfrowa Xbox Series S, Xbox Series X
Symbol: 573272
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 249.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 573272
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 249.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Liczba joysticków | 2 |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |