No name HATOR Darkside 3M Fabric Uniwersalny fotel dla gracza Szary
Symbol: 29061
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1529.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 29061
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1529.00
| Specyfikacja | |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Materiał podstawy | Poliuretan (PU) |
| Kolor oparcia | Szary |
| Koła transportowe | Tak |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny/Szary |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor ramy | Czarny |
| Pokrywa | Tkanina |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor siedziska | Szary |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Tworzywo kół | Poliuretan (PU) |
| Wysokość podłokietników (min) | 27 cm |
| Szerokość podłokietnika | 42 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 84 cm |
| Wysokość (min) | 123 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 57 cm |
| Waga produktu | 21,5 kg |
| Szerokość produktu | 710 mm |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość (max.) | 131 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 34,5 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 43 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25,2 kg |
| Szerokość opakowania | 860 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 9401390000 |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 500mm |