No name GAMIAC XL10 Podkładka dla graczy Czarny
Symbol: GAMA-1002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 163.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GAMA-1002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 163.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Materiały | Guma, Spandex |
| Materiał powierzchni | Spandex |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Rozmiar | XXXL |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 147mm |