No name GAMIAC PA50 myszka Gaming Po prawej stronie USB Type-C Optyczny 12400 DPI
Symbol: GAMO-1155
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 163.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GAMO-1155
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 163.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Fioletowy |
| Kolor podświetlenia | Pomarańczowy |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Głębokość produktu | 61 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szybkość śledzenia myszy | 220 ips |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 12400 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków programowalnych | 5 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 20 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Częstotliwość Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Typ przetwornika obrazu | PixArt PMW3327 |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 6 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 30 G |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Funkcje kablowe | Spleciony |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 70mm |