No name Freecolor 14X-HY-FRC kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 2047822
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 362.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2047822
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 362.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 17500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CF214X |
| Kompatybilność | LaserJet Enterprise 700 MFP M 725 z, LaserJet Enterprise 700 MFP M 725 f, LaserJet Enterprise 700 MFP M 712 n, LaserJet Enterprise 700 MFP M 712 dn, LaserJet Enterprise 700 MFP M 725 z Plus, LaserJet Enterprise 700 MFP M 725 dn, LaserJet Enterprise 700 MFP M 712 xh |
| Głębokość opakowania | 387 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,92 kg |
| Szerokość opakowania | 162 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |