No name DELL PowerEdge T360 serwer 480 GB Tower (4.5U) Intel Xeon 6 6333P 3,1 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 700 W
Symbol: O5397184960455
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 20595.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: O5397184960455
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 20595.00
| Specyfikacja | |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Producent procesora | Intel |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 4800 MHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 16 GT/s |
| Cache procesora | 18 MB |
| Model procesora | 6333P |
| Taktowanie procesora | 3,1 GHz |
| Typ procesora | Intel Xeon 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Obudowa | Tower (4.5U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Prąd kabla zasilającego | 10 A |
| Złącze kabla zasilającego 2 | C14 panel |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 200 - 240 V |
| Zasilanie | 700 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 581,1 mm |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2048 m |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Broadcom 5720 |
| Zdalna administracja | iDRAC9, Enterprise 16G |
| PCI Express x4 slots | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| System operacyjny | Canonical Ubuntu Server LTS Microsoft Windows Server with Hyper-V Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 3.5" |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Liczba obsługiwanych dysków SSD | 8 |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Typ adaptera dysku | 2.5" - 3.5" |
| Obsługiwane kontrolery RAID | PERC H755 Adapter FH |
| W zestawie adapter dysku | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 480 GB |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Usługa RAID | Nie |
| Ilość kabli zasilających | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Docelowe obciążenie pracą | Read Intensive (RI) |
| Bity na sektor | 512e |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 295,89 |
| Wersja PAIA | PAIA 1.4.0, 2024 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 28,18 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 154,99 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 929,94 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 1213 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 1409 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 285mm |
| Wysokość | 305mm |