No name Conceptronic RRK01 akcesorium do zasilaczy UPS
Symbol: 548599
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 217.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 548599
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 217.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw szyn |
| Typ mocowania | Montaż w stojaku |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kompatybilność | ZEUS51E1K, ZEUS51E2K, ZEUS51E3K, EBM01R24VB, EBM01R48VB, EBM01R72VB |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Szerokość produktu | 46,7 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 19,6 mm |
| Głębokość opakowania | 475 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Szerokość opakowania | 65 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504900000 |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 185,2 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 170 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 497 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 16,5 kg |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 293mm |
| Wysokość | 395mm |