No name Chłodzenie wodne AiO Arctic Liquid Freezer III ARGB 280mm CPU COOLER S_MULTI
Symbol: ACFRE00143A
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 438.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACFRE00143A
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 438.00
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Prąd wentylatora | 0,17 A |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd pompy | 350 mA |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Napięcie LED | 5 V |
| Wysokość pompy | 6,85 cm |
| Szerokość pompy | 9,1 cm |
| Długość kabla | 0,04 m |
| Wysokość chłodnicy | 3,8 cm |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Średnica rury | 1,24 cm |
| Waga produktu | 1,76 kg |
| Szerokość chłodnicy | 13,8 cm |
| Głębokość chłodnicy | 31,7 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 27 mm |
| Długość tuby | 45 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,3 kg |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Głębokość pompy | 10,8 cm |
| Średnica wewnętrzna tuby | 6 mm |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 69,9 ft³/min |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1900 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 800 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Minimalna prędkość wentylatora | 200 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Przepływ powietrza | 117,06 m³/h |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 2800 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2 mmH2O |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Złącze pompy | 4-pin |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (maks.) | 2500 RPM |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (min.) | 400 RPM |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość | 339mm |
| Długość | 174mm |
| Wysokość | 156mm |
• Nie dotykaj wentylatora podczas pracy urządzenia.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem montażu lub demontażu chłodzenia.
• Zastosuj odpowiednie środki ostrożności podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia komponentów komputera.