No name ARCTIC Freezer P14 Pro Reverse A-RGB - 3 Pack Obudowa komputera Wentylator 14 cm Czarny 3 szt.
Symbol: 575525
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 153.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 575525
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 153.00
| Specyfikacja | |
| Typ złącza LED | 3-pin + 3-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba łopatek wentylatora | 5 |
| Liczba żarówek LED | 12 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Złącze wentylatora | 4-pin + 4-pin |
| Prąd LED | 0,4 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 4 V |
| Napięcie LED | 5 V |
| Natężenie znamionowe | 0,4 A |
| Długość kabla | 0,48 m |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Ciężar wentylatora | 253 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 840 g |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 30 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 3 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2650 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Przepływ powietrza | 166,5 m³/h |
| Maksymalny przepływ powietrza | 98 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 5,1 mmH2O |
| Minimalna prędkość wentylatora | 400 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba śrub | 12 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 102mm |