Logitech Klawiatura Logitech G413 SE GX Linear
Symbol: 920-010437
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 303.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 920-010437
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 303.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Materiały | Aluminium, Politereftalan butylenu (PBT) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ podświetlacza | LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 780 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 127 x 435 x 36,3 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Wysokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,05 kg |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | G413 SE Mechanical Gaming Keyboard, mechaniczna klawiatura do gier Dokumentacja produktu |
| Dołączona myszka | Nie |
| Punkt aktywacji | 1,9 mm |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Siła uruchamiania | 50 g |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Rodzaj przełącznika | Logitech Tactile |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kumulacja | 6-klawiszowy rollover |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 4 mm |
| Zastosowanie | Gaming |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,61 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 170mm |