LogiLink Uchwyt do monitora 17-32 cale, gamingowy, gazowy
Symbol: BP0091
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 535.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0091
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 535.00
Przymocuj monitor bezpośrednio do biurka za pomocą uchwytu gamingowego LogiLink. Dzięki temu możesz korzystać z ekranu z pełną swobodą ruchu i nachylać, obracać lub obracać go zgodnie ze swoimi potrzebami. Model BP0091 zawiera również wbudowany efekt świetlny, który bez problemu integruje się z każdą stacją gamingową. Uchwyt zapewnia doskonałe wrażenia podczas gry oraz tworzy więcej miejsca na biurku na inne akcesoria gamingowe.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 40 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 480 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |
2direct GmbH
Langenstuck 5
58579 Schalksmuhle
Germany
+49 2351 66887-0
info@2direct.de