Lexmark Toner Lexmark 56F2000 MX521 czarny
Symbol: 56F2000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 755.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 56F2000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 755.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | MX521de MS421dw MS521dn MX521ade MX622ade MS621dn MX522adhe MS622de MX622adhe MS321dn MX321adw MX321adn MS421dn MX421de |
| Wysokość opakowania | 181 mm |
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Głębokość opakowania | 399 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 916 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 318mm |
| Wysokość | 148mm |