Lexmark Lexmark XC4105 Toner Black 24B6720
Symbol: Lexmark 24B6720
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 745.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Lexmark 24B6720
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 745.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark XC4140/XC4150 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 100mm |