Lexmark Lexmark Toner T650A11E Black
Symbol: Lexmark T650A11E
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 779.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Lexmark T650A11E
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 779.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Lexmark T650 DN, Lexmark T652 DTN, Lexmark T654 DTN, Lexmark T650 DTN, Lexmark T652 N, Lexmark T654 N, Lexmark T650 N, Lexmark T654 DN, Lexmark T656 DNE, Lexmark T652 DN, Lexmark T654 DNE |
| Trwałość archiwalnej pamięci masowej | 2 lat(a) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Produktów na palecie | 70 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 162mm |
| Wysokość | 300mm |