Lexmark Lexmark 74C2SKE kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 74C2SKE
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 970.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 74C2SKE
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 970.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798) | 7000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | CS720, CS725, CX725 |
| Waga wraz z opakowaniem | 424 g |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 186mm |
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.