Lexar Karta pamięci microSD 256GB C10 A2 U3 V30 205/150MB/s Silver Plus
Symbol: LMSSIPL256G-BNANG
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 242.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LMSSIPL256G-BNANG
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 242.00
Karta pamięci microSD 256GB C10 A2 U3 V30 205/150MB/s Silver Plus
| Informacje o produkcie | |
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Prędkość odczytu | 205 MB/s |
| Prędkość zapisu | 150 MB/s |
| Klasa pamięci | U3 (UHS speed class 3) V30 A2 Class10 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC ( >32GB) UHS-I |
| Adapter | do SD |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary |
1 x 15 x 11 mm |
| Waga | 0.25 g |
| Oznaczenia | |
LEXAR CO., LIMITED
ROOM B,7/F,Ever Gain Centre, 28 On Muk Street
999077 Shatin New Territories
Hong Kong
globalsupport@lexar.com