Lenovo Profesjonalna mysz z Bluetooth i akumulatorem 4Y51J62544
Symbol: 4Y51J62544
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 116.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4Y51J62544
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 116.00
Mysz Lenovo Professional Bluetooth Rechargeable Mouse została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować wydajność człowieka, zapewniając większą kontrolę i eliminując elementy rozpraszające uwagę. Spodziewaj się mistrzowsko wyrzeźbionego kształtu dla praworęcznych, programowalnych przycisków bocznych i górnego, dynamicznego koła dopasowującego się do Twojej prędkości i trwałej żywotności baterii do 3 miesięcy przy ładowaniu przez USB-C.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Professional Bluetooth Rechargeable |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 50 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny Szary |
| Wymiary |
44 x 129 x 72 mm |
| Waga | 196 g |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 147 x 93.5 x 53 mm |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus